Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Візит викладачів і студентів Педагогічного до геріатричного пансіонату напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
04.12.2018 10:51

30 листопада 2018 року на День відкритих дверей Комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» були запрошені викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (зав.кафедри, к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О.; к.п.н., ст.викл. ІОНОВА І.М.; к.п.н., ст.викл. ПОНОМАРЕНКО Л.І.; к.п.н., викл. ШПИГ Н.О.) і студенти спеціальностей «Соціальна педагогіка» (0045), «Соціальна робота» (0015-стн, 0025, 0025-стн), «Соціальне забезпечення» (0016-стн, 0026, 0026-стн), «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018, 0018-стн). До закладу завітали також заст. директора Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА МУСІЯКА Л.В., депутати Сумської обласної ради, представники територіальних центрів соціального обслуговування населення області.

Цей захід традиційно проводиться в переддень Міжнародного дня людей з інвалідністю (щорічно відзначається 3 грудня) з метою ознайомлення громадськості з соціальними та побутовими проблемами інвалідів – ветеранів війни та праці, про яких вже 29 років піклуються працівники Сумського геріатричного пансіонату. У закладі працюють і випускники кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ ім. А.С. Макаренка, серед яких, зокрема, керівник установи КРАСИЛЬНИКОВА Людмила Костянтинівна. Гості ознайомилися зі специфікою роботи пансіонату, матеріально-побутовими, медичними і соціально-культурними умовами проживання його мешканців.

Насамкінець для гостей та підопічних закладу було презентовано концертну програму.

Обновлено 04.12.2018 10:54