Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2021 рік.
Відкрите заняття з дисципліни "Андрагогіка" PDF Печать E-mail

2 лютого 2020 р. доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки Огієнко Оленою Іванівною було проведено відкрите заняття з дисципліни "Андрагогіка" на тему: "Андрагогічний потенціал освіти дорослих". Заняття проведено на високому теоретико-методичному рівні, і вирізнялось своєю фундаментальністю, інтерактивністю та новизною.  

 
 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 06–07 травня 2020 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психологіїСумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
Знайомство з історією українського війська PDF Печать E-mail

12 лютого 2020 року студенти І курсу Навчально-наукового інституту педагогіки і психології в рамках патріотичного виховання відвідали фотодокументальну виставку «Українське військо: 1917-1921», яка працює у приміщенні Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Вісімнадцять інформативних слайдів описують різні аспекти діяльності Українського війська періоду революції 1917-1921 рр. Документи, світлини, карти дають розгорнуту інформацію про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.

Про унікальність експозиції свідчить той факт, що під час підготовки її організатори – співробітники Українського інституту національної пам’яті, використали матеріали як із вітчизняних, так і закордонних архівів (у т. ч. Українського національного музею в Чикаго, Архіву Організації Українських Націоналістів в Лондоні, Архіву Інституту Йозефа Пілсудського тощо).

 
У Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відзначили Міжнародний день дівчат і жінок у науці PDF Печать E-mail

11 лютого 2020 року студенти і викладачі НН інституту педагогіки і психології відзначили Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science), який щорічно святкується світовою спільнотою за рішенням ООН «для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат» (резолюція Генеральної асамблеї ООН 70/212 «Наука, техніка та інновації в цілях розвитку» від 20 грудня 2013 року).  

Жіночі історії, пов’язані з розвитком науки, науковими дослідженнями, винаходами і досягненнями, залишаються маловідомими, а ставлення до жінок, які обрали науку сферою реалізації дуже часто – упередженим. Для того, аби зробити жінок видимими, відзначити їхню роль та наукові досягнення, привітати жінок-науковець НН ІПП студенти і студентки 0015 та 0016 академічних груп долучилися до створення святкових стіннівок. 

 
Участь студенток НН інституту педагогіки і психології у проєкті «Обізнана і захищена» PDF Печать E-mail

10 лютого 2020 року в Сумах стартував пілотний проєкт «Обізнана і захищена», спрямований на протидію домашньому та гендерно обумовленому насильству.

Захід є спільною ініціативою ГО «Ліга сучасних жінок» (функціонує на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) та Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції. Проєкт має на меті формування у студенток сумських вишів знань та практичних вмінь щодо фізичного і психологічного самозахисту від усіх проявів насильства. Тренінгова програма є комплексною і включає три блоки: психологічний, заняття з самооборони, домедична підготовка.

До участі у проєкті долучилися і студентки Педагогічного, зокрема НН інституту педагогіки і психології та природничого факультету.

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Кафедра психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка запрошує взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції "ОСОБИСТІСТЬ У КРИЗОВИХ УМОВАХ ТА КРИТИЧНИХ СИТУАЦІЯХ ЖИТТЯ" 13-15 лютого 2020 р.

 
Проведення профорієнтаційної роботи у НН ІПП PDF Печать E-mail

8 лютого 2020 року, у рамках проведення в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка тренувального тестування з української мови та літератури, наші викладачі і студенти провели профорієнтаційну роботу з потенційними вступниками. 

Майбутні студенти мали змогу отримати інформацію про можливості здобуття вищої освіти у Педагогічному, зокрема в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології; про предмети ЗНО, які потрібно здавати для вступу на спеціальності ННІПП; про можливість отримання подвійних дипломів і перспективи працевлаштування тощо. Рекламні буклети, брошури, друковані матеріали – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися школярі загальноосвітніх закладів міста та області. 

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у  VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін», яка відбудеться 23-24 квітня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Інформацію про конференцію подано в Інформаційному листі.

Інформаційний лист 

INFORMATION LETTER

Інформационное письмо 

 
Знайомство студентів НН ІПП з мистецькою спадщиною Павла Слесаренка PDF Печать E-mail

6 лютого 2020 року студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відвідали мистецький вечір «Феномен Павла Слесаренка: мистецтво бути щасливим», присвячений 120-річчю від дня народження нашого земляка – художника-аматора Павла Петровича Слесаренка (1900 – 1986 рр.). На заході, який відбувсяу приміщенні Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького, відвідувачі отримали можливість поближче з познайомитися з творчою біографією митця – переглянути архівні матеріали і фотодокументи, які свідчили про його складний життєвий шлях, послухати спогади колег і друзів художника.

 
Відкрите конкурсне заняття з курсу«Основи природознавства» PDF Печать E-mail

Старший викладач, кандидат педагогічних наук Колишкіна А. П.
06 лютого 2020 р. провела відкрите конкурсне заняття з навчальної дисципліни «Основи природознавства» на тему «Географічна оболонка як об'єкт вивчення землезнавства, риси притаманні географічній оболонці» у 0012 групі спеціальності 013 Початкова освіта. На відкритій лекції також були присутні члени кафедри дошкільної і початкової освіти на чолі із завідувачем – канд. пед. наук, доцентом Н. М. Павлущенко та представники директорату Навчально наукового інституту педагогіки і психології.

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Makarenko RGBШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ресурсний центр макаренкознавства Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка запрошує Вас узяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного  cемінару «Макаренківські читання», присвяченого 132 річниці від дня народження А. С. Макаренка, який відбудеться 13 березня 2020 року.

Інформаційний лист

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 82