Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2021 рік.
Студентські гендерні дебати «8 Березня – свято жіночності, весни і натхнення чи День жіночої солідарності?» PDF Печать E-mail

2 березня 2020 року за сприяння Науково-дослідного центру гендерної освіти (функціонує на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) відбулися студентські гендерні дебати на тему «8 Березня – свято жіночності, весни і натхнення чи День жіночої солідарності?», в яких взяли участь студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» (0015, 0025 та 0025-стн групи).

Вербальні та невербальні засоби, що їх використовували учасники дебатів, мали на меті отримання певного результату: виявлення громадської позиції, відстоювання власної точки зору, доведення правоти і формування у слухачів позитивного враження від заявленої позиції. Беручи участь у такого роду заходах, студенти отримали можливість продемонструвати власні вміння переконувати та аргументувати, застосовуючи знання, отримані в процесі вивчення фахових дисциплін.

Подробнее...
 
Так починалася наша війна: студенти і викладачі переглянули кінострічку «Черкаси» PDF Печать E-mail

2 березня 2020 року студенти і викладачі НН ІПП в рамках патріотичного виховання переглянули український художній фільм «Черкаси» (2019) від режисера Тимура Ященка про оборону однойменного корабля, мінного тральщика, заблокованого російськими військами в бухті озера Донузлав у березні 2014 року під час анексії Криму.

«Черкаси» – це імпресіоністська воєнна драма, яка не робить акцент на характерах персонажів, на пафосі подвигу чи етосі героїзму. Це історія про холодне березневе море, моральну іржу довоєнної служби, побутовість державної зради та мужність тих, хто сам не знав про те, що герой. Це історія про правду, як починалась наша війна. А будь-яка правда завжди сильніше, ніж будь-яка міфотворчість.

«Черкаси» – це приклад того, яким повинно бути чесне патріотичне кіно про війну. Підтримуймо національне кіно разом!

 
Перемога збірної чоловічої команди НН ІПП в університетському чемпіонаті з баскетболу PDF Печать E-mail

Щиро вітаємо чоловічу команду Навчально-наукового інституту педагогіки і психології за зайняте І місце на університетському чемпіонаті з баскетболу, який відбувся 25-27 лютого 2020 року.

Бажаємо нашим юнакам нових спортивних досягнень!

Ви – наша гордість!

 
Круглій стіл з питань інклюзивної освіти PDF Печать E-mail

degtyarenko 26.02.20Про взаємодію інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами говорили під час засідання у форматі «круглого столу» для директорів інклюзивно-ресурсних центрів, спеціалістів органів управління освітою, які відповідають за організацію інклюзивного навчання, 26 лютого 2020 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. В засіданні круглого стола брала участь завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дегтяренко Тетяна Миколаївна.

Подробнее...
 
День кафедри соціальної роботи і соціокультурної діяльності PDF Печать E-mail

26 лютого 2020 року Наукова бібліотека СумДПУ імені А.С. Макаренка провела в НН ІПП День кафедри соціальної роботи і соціокультурної діяльності «Етика ставлення соціального педагога до своєї праці».

Для викладачів і студентів співробітниками бібліотеки були підготовлені тематичні виставки, огляд літератури, презентація електронних інформаційних ресурсів та сервісів НБ, бесіди та консультації.

 
Перегляд кінострічки «Особливі» PDF Печать E-mail

26 лютого 2020 року дружній колектив викладачів і студентів НН ІПП переглянули в «Планеті кіно» комедійну драму «Особливі» (Франція, 2019) від режисерів Еріка Толедано та Олів'є Накаша з Венсаном Касселем у головній ролі. Це реальна історія двох волонтерів – іудея та мусульманина, які допомагали людям з аутизмом.

Творці кінострічки здійснили спробу змінити погляд багатьох глядачів на особливих людей. І це їм, безумовно, вдалося. Адже в глядацькій залі не залишилося жодного глядача, який би після перегляду такої зворушливої картини залишився байдужим до проблем соціалізації аутистів.

Варто відзначити, що стрічку «Особливі» було показано у Каннах та на фестивалі у Сан-Себастіані. Фахівці по роботі з аутичними розладами одностайно хвалять кінематографістів за чесну та достовірну картину.

 

 
Зустріч студентів з фахівцями Міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді PDF Печать E-mail

21-22 лютого 2020 року в рамках вивчення дисципліни «Інституційне забезпечення соціальної роботи і соціальної допомоги» відбулася зустріч студентів спеціальностей 231 Соціальна робота, 232 Соціальна допомога (ОР Бакалавр) з фахівцями Міського ЦСССДМ.

Під час зустрічі студенти дізналися про структуру та особливості роботи Міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, який на сьогодні є одним з основних стейкхолдерів і роботодавців для випускників кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності. Також, враховуючи зацікавленість потенційних роботодавців, було обговорено вимоги до фахівців з соціальної роботи і проблеми у підготовці майбутніх соціальних працівників з врахуванням практичного досвіду, окреслені перспективні напрями підвищення якості професійної підготовки відповідних фахівців.

Сподіваємося, що плідна співпраця державних і недержавних організацій у галузі соціальної роботи та кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності дозволить здійснювати професійну підготовку майбутніх соціальних працівників на ще більш високому науково-практичному рівні.

Подробнее...
 
Проведення в НН ІПП профорієнтаційної роботи під час пробної сесії ЗНО для учнів шкіл м. Суми та Сумського району PDF Печать E-mail

22 лютого 2020 року наш університет вкотре став базою для проведення пробної сесії зовнішнього незалежного оцінювання для учнів шкіл м. Суми та Сумського району.

Користуючись нагодою поспілкуватися з потенційними вступниками, студенти і викладачі НН ІПП провели профорієнтаційну роботу з метою популяризації спеціальностей своїх кафедр серед учнівської молоді. За допомогою друкованих матеріалів – рекламних буклетів, брошур, листівок – майбутнім студентам було презентовано широкий спектр спеціальностей та освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців в НН інституті педагогіки і психології; поінформовано про перелік предметів ЗНО для вступу, особливості навчання і перспективи працевлаштування.

 
День народження державного герба України PDF Печать E-mail

Без названия25 лютого 2020 року в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відзначили День народження державного герба України. Саме сьогодні виповнюється 102 роки з дня проголошення Тризуба державним гербом України.

Студенти і викладачі кафедри дошкільної і початкової освіти підготували інформаційний захід з нагоди свята, на якому розповіли присутнім про тисячолітню історію Тризуба, адже в давні часи це був знак князівського роду Рюриковичів – правителів Русі. У часи УНР Тризуб було затверджено державним гербом України, що підкреслило спадкоємність із попередніми періодами української історії. Саме 25 лютого 1918 року Мала Рада (орган Української Центральної Ради, що діяв між сесіями) ухвалила: «Гербом Української Народної Республіки приймається знак Київської держави часів Володимира Великого». Відтоді Тризуб офіційно став державним символом УНР, а після проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року Тризуб став державним гербом i для західноукраїнських земель. Оскільки у ХХ столітті Тризуб став символом боротьби українців за незалежність, радянська тоталітарна система затаврувала його як «націоналістичний знак».

Відновивши незалежність у 1991 році та обравши Тризуб державним гербом, Україна продемонструвала наслідування традицій Української Народної Республіки. Сучасний герб держави Україна, один із чотирьох її офіційних символів разом з прапором, гімном і Конституцією, було затверджено 19 лютого 1992 року (Постанова Верховної Ради України «Про Державний герб України»). Нині Тризуб об’єднує всіх українських патріотів, які сьогодні захищають наш суверенітет і територіальну цілісність України.

 
Відкрите заняття з дисципліни "Технології апробації результатів дисертаційного дослідження" PDF Печать E-mail

24 лютого 2020 р. доктором педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки Бойченко Мариною Анатоліївною було проведено відкрите заняття з дисципліни "Технології апробації результатів дисертаційного дослідження" на тему: "Підготовка та оприлюднення дисертаційного дослідження на сайті спеціалізованої вченої ради. Процедура захисту дисертаційного дослідження".

Заняття проведено на високому теоретико-методичному рівні і вирізнялось своєю фундаментальністю, інтерактивністю та новизною.

 
Інформаційне повідомлення PDF Печать E-mail

логотип ліловий каф спец.та інкл. освіти 1723 квітня 2020 року

на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбудеться VІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців»

присвячена 15-річчю заснування випускової кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Інформаційне повідомлення

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 82