Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2021 рік.
Міфи та правда про коронавірус PDF Печать E-mail

88224503 1278188185720784 318363578937638912 n

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

3fcce90fc816cd2a705f9b92d9023c32Шановні викладачі, студенти і співробітники НН ІПП!

11 березня 2020 року  ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) визнала, що у світі – пандемія коронавірусу.Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів. Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19. Вірус вже поширився на всі континенти за винятком Антарктиди.  

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, 11 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», згідно з якою протягом періоду 12 березня – 3 квітня 2020 року на усій території України оголошено карантин і заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами.

Щоб зменшити ймовірність зараження коронавірусом COVID-19, рекомендуємо самоізолюватися вдома

Подробнее...
 
Знайомство студентів з діяльністю Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради PDF Печать E-mail

Необхідною умовою професійного становлення майбутніх фахівців соціальної сфери є співпраця випускаючої кафедри з соціальними установами міста Суми. З цією метою 6 березня 2020 року студенти 1-го курсу спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення» разом із викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності доц. Поляничко А.О. та Знобеєм О.В. відвідали Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради, де відбулась зустріч із співробітниками установи.

Подробнее...
 
Привітання з ювілеєм! PDF Печать E-mail

55

 
На честь святкування 206-ї річницівід дня народження Тараса Григоровича Шевченка PDF Печать E-mail

Цими днями (впродовж всього тижня) відбувалися різноманітні заходина кафедрі дошкільної і початкової освіти на честь святкування 206-ї річницівід дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Так, студенти спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початковаосвіта презентували творчій і життєвий шлях поета за наступниминомінаціями:

  • Невідомий Шевченко: дитячі роки…(про сирітську долю митця, роки кріпацтва, заслання);
  • Шевченко – художник (про талант Тараса Шевченка, який проявився значно раніше, ніж талант поета);
  • Шевченко – пророк (про митця як духовного провісника української нації);
  • «Кобзар» – друга Біблія для українців (про людські цінності, материнську любов, дружбу, вірність рідній землі і народові у творчості поета);
  • Тарас Шевченко очима дітей (про автора громадського діяча, фольклориста і етнографа);
  • Шевченко і українська ментальність (про найважливішу людську цінність: волю у творчості поета).
  • Читали вірш «Свою Україну любіть» та поему «І мертвим, і живим».

 
Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми! PDF Печать E-mail

Добрі справи робити легко! Для добрих справ необхідні бажання та активна соціально спрямована позиція. Кожен з нас здатен на добрі справи! 

З цією метою волонтерський загін кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності «ДОБРІ СПРАВИ» (керівник загону – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) ініціював та провів соціальну акцію «Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми!». Захід був проведений на території торгівельних площ супермаркетів «Сам маркет» і «Наш Маркет», що знаходяться в Роменському мікрорайоні.

Подробнее...
 
Багодійна акція «Свято є у кожного» PDF Печать E-mail

08.03.2020 року ініціативна група чоловіків ВР «Крок назустріч» та Громадського об’єднання «Під крилом добра» завітали до Гематологічного відділення КНП Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня». Провели благодійну акцію «Свято є у кожного» присвячене до Міжнародного жіночого Дня, привітали жіночий склад персоналу відділення, а також матусь та дітей, бажали скорішого одужання та дарували подарунки: квіти та ласощі для дорослих, а для малечі конструктори, пазли, розмальовки та фрукти. Атмосфера була дружня та привітна жінки були приємно здивовані та залишили задоволені таким сюрпризом.

 
Привітання! PDF Печать E-mail

8-bereznya-pryvitannya

 
Майстер-клас від волонтерів PDF Печать E-mail

04.03.2020 р. В КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» відділення соціально – побутової адаптації «Злагода» , молоді волонтери ВР «Крок назустріч» вдруге провели цікавий майстер-клас але тепер з виготовлення квітки «Орхідеї» до 8 березня. Учасники з радістю зустріли волонтерів тому, що вони знову завітали. Орхідея - складалася із багатьох великих та маленьких деталей, що навіть можна було розгубитися, але ні, всі уважно слухали і впевнено виконували свою роботу, до якої підключилися навіть робітники закладу! Хто закінчив першим, високо підняли свій витвір, і з широкою посмішкою на обличчі демонстрували свою роботу. Квітка вийшла неймовірно гарною і під кінець майстер-класу кожен точно знав, кому він її подарує.

Інформацію підготувала Євгенія Іщенко

 
Участь у проєкті «СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді» PDF Печать E-mail

26-28 лютого 2020 року к.п.н., ст. викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна долучилася до впровадження проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій на чолі з Українською мережею за права дитини за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW). З цією метою у лютому 2020 року ЮНІСЕФ підписав меморандуми з 10 громадами Донецької та Луганської областей, які дозволять прискорити впровадження означеного проєкту і посилити залучення місцевої влади.

Подробнее...
 
Візит студентів до Центру учасників бойових дій PDF Печать E-mail

27 лютого 2020 року студенти І курсу спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення» разом з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., доц. Поляничко А.О. та викл. Знобей О.В.) в рамках вивчення дисципліни «Інституційне забезпечення соціальної роботи та соціального забезпечення» відвідали Центр учасників бойових дій Сумської міської ради.

Співробітниці Центру – Олена Вакуленко та Юлія Клименко, які, до речі, є випускницями магістратури при кафедрі СРіМСКД, – ознайомили студентів з матеріальною базою установи, розкрили зміст соціальної і культурно-дозвіллєвої роботи з клієнтами, наголосили на важливості діяльності центру для підтримки і відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного життя учасників бойових дій та їх сімей.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 82