Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2021 рік.
У НН ІПП відбувся онлайн-директорат PDF Печать E-mail

Картинка ZoomТрадиційно щопонеділка в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології проводиться засідання директорату. 13 квітня 2020 року відбулася чергова зустріч в онлайн-режимі під головуванням директора КОНДРАТЮК Світлани Миколаївни, в якій взяли участь її заступники з різних напрямів роботи та завідувачі кафедр НН ІПП.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів директорату були: організація навчального процесу в умовах карантину; якість освітніх послуг в умовах дистанційного навчання; поточні питання, які стосуються профорієнтації, науки та іміджу НН ІПП.Про роботу кафедр прозвітували завідувачі, які зазначили, щонавчальний та робочий процес відбувається за допомогою онлайн-додатків, так само відбувається комунікація зі студентами та науково-педагогічним складом.

 
Карантин ’2020 як фактор соціалізації: різновид, впливи, ризики, суб’єктивні впливи PDF Печать E-mail

9 квітня 2020 року в межах вивчення навчальної дисципліни «Соціалізація особистості» (викладач – к.п.н., доцент Полякова О.М.) для студентів 0016 групи була проведена он-лайн консультація з використанням платформи ZOOM на актуальну тему сьогодення «Карантин ’2020 як фактор соціалізації: різновид, впливи, ризики, суб’єктивні впливи». Для обговорення у форматі групової дискусії були визначені такі питання:

- Чи можна вважати карантин ’2020 фактором соціалізації? Якщо так, то до якого з різновидів факторів соціалізації його слід віднести?

- Які негативні впливи чинить карантин ’2020 як фактор соціалізації?

- Чи можна стверджувати, що карантин ’2020, як фактор соціалізації, чинить і позитивний вплив? Якщо так, то який саме?

І хоча, за об’єктивних обставин (слабкий інтернет-трафік, малолітні діти в родинах студенток) не всі студенти змогли приєднатися до он-лайн дискусії, спілкування все ж таки відбулося: семеро учасників опрацювали ключові питання та домовилися про подальшу співпрацю у форматі відео-конференцій.

 
Сучасні проблеми потребують сучасних рішень! PDF Печать E-mail

Незважаючи на карантинні обмеження, завдяки інтерактивним технологіям життя та навчання на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності тривають!

У відповідь на виклики пандемії професорсько-викладацький склад кафедри виявив високий рівень готовності та напрацював новий досвід, який стане у нагоді в сучасному змінному світі. За допомогою різних форматів он-лайн занять (лекції та практичні заняття з використанням платформ Zoom, Google Meeting, використання можливостей Viber, Telegram, Skype та системи дистанційної організації освітнього процесу LCM Moodle) викладачі та студенти успішно взаємодіють.

Отже, не викликає сумнівів, що наш колектив стане ще згуртованішим, мобільнішим, чутливішим, сильнішим! Бережіть себе і своїх близьких, будьмо здорові, активні та успішні. Бо ми – найкращі! 

 
Онлайн-навчання на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти PDF Печать E-mail

В умовах карантину кафедра спеціальної та інклюзивної освіти продовжує піклуватися про якість освітніх послуг, які вона надає здобувачам вищої освіти за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) та освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка) денної та заочної форми навчання.

Подробнее...
 
НН ІПП праює в он-лайн режимі PDF Печать E-mail

9 квітня о 12.00 в он-лайн режимі відбулося ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ННІПП, на якому вирішувалися питання:

1. Про якість знань студентів у процесі вивчення фахових дисциплін (доп. заступник директора з навчальної роботи роботи ННІПП Колишкіна А.П.).
2. Підсумки проходження педагогічної практики на IV курсі (доп. завідувачі кафедрами).
3. Про проведення профорієнтаційної роботи на кафедрах та підготовку до профорієнтаційного фестивалю у ННІПП (доп. заступник директора з виховної роботи роботи ННІПП Іонова І.М.).
4. Про стан роботи з обдарованою молоддю на кафедрах ННІПП (доп. завідувачі кафедрами ).
5. Про якість методичного забезпечення навчального процесу спеціальності «Дошкільна освіта» (доп. завідувач кафедри кафедрою дошкільної та початкової освіти Павлущенко Н.М.).

Також відбулося засідання науково-методичної комісії.

 

 

 

 
Використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі НН ІПП під час карантину PDF Печать E-mail

Картинка Дист навчанняСкладні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Так і навчальні заклади по всьому світі перейшли на дистанційну форму навчання, аби створити безпечні умови для своїх учнів та студентів. Закритий на карантин університет не свідчить про відсутність лекцій і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

З 6 квітня 2020 року (на час карантину) навчальний процес здобувачів вищої освіти всіх форм навчання в СумДПУ імені А.С.Макаренка, відповідно й у НН ІПП, реалізується за допомогою дистанційних технологій.

Основним веб-середовищем для використання технологій дистанційного навчання в університеті на час КАРАНТИНУ є Інтернет-орієнтована інформаційна система Дистанційне навчання СумДПУ імені А.С.Макаренка, що побудована на основі LMS Moodle, і призначена для інформаційного супроводу освітнього процесу в університеті та реалізації таких завдань:

  • забезпечення здобувачів вищої освіти електронними освітніми ресурсами та оцінювання рівня їхніх знань;
  • створення, опрацювання та збереження веб-орієнтованих електронних освітніх ресурсів університету, а саме підручників, посібників, конспектів лекцій, методичних вказівок та інструкцій до лабораторних і практичних робіт тощо.
Подробнее...
 
НН інститут педагогіки і психології працює в нових умовах PDF Печать E-mail

images 3

Такі загрози, як коронавірус, безумовно впливають на нашу взаємодію. Але кожна криза – це можливість не лише досягати цілей, а й використати цей час, щоб переглянути старі та опанувати нові способи роботи, які, ймовірно, допоможуть нам у перспективі.

Тому початок тижня в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відзначився активною роботою директорату, викладачів і студентів, співробітників у дистанційному режимі. Варто наголосити, що забезпеченню належної організації навчання студентів денного і заочного відділень передувала злагоджена співпраця всіх служб та кафедр НН ІПП.

Отже, дистанційне навчання – це досить цікавий досвід, спосіб навчитися самоорганізації і самодисципліні, чудова можливість довести собі, на що ти здатен!

Дотримуйтесь карантину, вчиться на відмінно он-лайн та будьте здорові!

 
Освітній процес у дистанційному режимі! PDF Печать E-mail

Шановні студенти!
З 06.04.2020 р. продовжуємо освітній процес згідно розкладу у Дистанційному режимі!


Протягом тижня ( до 06.04. 2020) Ви маєте:

1) зареєструватися на платформі Moodle (Дистанційне навчання)
2) приєднатися до навчальних дисциплін, які викладаються у ІІ семестрі поточного навчального року.

Директорат НН ІПП

 

 
Навчально-науковий інститут педагогіки і психології перейшов на дистанційне навчання PDF Печать E-mail

images 6З 12 березня 2020 року всі заклади освіти України припинили роботу у звичному режимі і перейшли на карантин. Міністерство освіти та науки зобов’язало очільників освітніх установ та педагогів забезпечити дистанційне навчання не тільки для школярів, але й для студентів. «Навчальний процес триває. Карантин – це не канікули», – наголошує заступниця міністра освіти та науки Любомира МАНДЗІЙ.

Аби карантинні заходи вплинули на якість вищої освіти якомога менше, навчальний процес в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології для студентів всіх форм навчання на час карантину здійснюється за допомогою дистанційних технологій. Така форма навчання передбачає викладення викладачами своїх навчальних курсів для опрацювання на платформі Moodle, встановлення термінів здачі або звітування студентів щодо виконання завдань. Крім налагодження дистанційної співпраці зі студентами, професорсько-викладацький склад НН ІПП також активно займається науковою і методичною роботою, працює над самоосвітою тощо.

 
Маски для захисту від коронавірусу шиють наші студенти PDF Печать E-mail

1

 

 

Протягом першого тижня карантину студенти 0022 групи спеціальності 013 Початкова освіта кафедри дошкільної і початкової освіти виконували навчальні завдання вдома. Так, у рамках вивчення навчального курсу "Трудове навчання з практикумом" майбутні вчителі початкових класів навчились шити захисні маски. Кожна студентка пошила маски не лише для себе, але й для родини.

Детальніше

 

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

карантин продовженоУВАГА! 

Загальнонаціональний карантин
продовжено до 24 квітня 2020 року

25 березня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення продовжити карантинні заходи в Україні до 24 квітня 2020 року. 

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

 «Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію в державі Україна на всій території на 30 днів, терміном до 24 квітня 2020 року. З можливістю його подальшого продовження згідно з чинним законодавством. Або якщо ми впораємося й поборемо цю ситуацію скоріше, тоді будемо окремо приймати рішення на засіданні Кабінету міністрів», – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 82