Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2021 рік.
Онлайн засідання кафедри психології PDF Печать E-mail

У рамках дії карантинних заходів кафедра психології продовжує здійснювати свою діяльність дистанційно. Професорсько-викладацький склад кафедри успішно опанував та впровадив в освітній процес інструменти й методи інтерактивної та віддаленої взаємодії зі студентами. Так, чергове засідання кафедри психології було проведено 24 квітня онлайн з використанням програми відеозв'язку Zoom.
Під час засідання були розглянути заплановані питання доведення до відома нормативних документів, уточнення до розробки робочих програм, результати співпраці кафедри психології з різними установами та багато інших.

 

 
Виготовлення пасхальних прикрас з нагоди свята - Воскресіння Христового PDF Печать E-mail

Студенти 0022 групи кафедри дошкільної і початкової освіти створювали в своїх будинках святкову атмосферу та виготовили пасхальні прикраси з різних матеріалів

Детальніше

 
Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року PDF Печать E-mail

2067813711d20a141274d1d0b829d472Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

 
Оздоблення Великодних писанок студентами 0022 групи PDF Печать E-mail

Cтуденти 0022 групи кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології попрацювали в різних техніках розпису великодних писанок та набули нових знань, умінь та навичок.

Детальніше

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

123VІІ Міжнародна науково-практична конференція

студентів та молодих учених

«Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців»

присвячена 15-річчю заснування

випускової кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

відбудеться 21 травня 2020 року

Інформаційний лист

 
VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН" PDF Печать E-mail
23 квітня розпочалась робота VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН".  Заявки на участь у конференції подали близько 300 науковців, викладачів вищої школи, докторантів, аспірантів, студентів, працівників системи післядипломної та позашкільної освіти. Серед учасників - представники закладів освіти з 10 країн Європи та світу.
Безпосередніми організаторами конференції стали кафедра  педагогіки,  кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка.
Співорганізаторами конференції є Відділ порівняльної педагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та Відділ  зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.
Оскільки Конференція відбувається в рамках виконання Проєкту Жан Моне Модуль, фінансову підтримку публікації матеріалів здійснює Програма Еразмус+.
Подробнее...
 
Шановні колеги, дорогі студенти та випускники, кафедра психології вітає вас з Всеукраїнським днем психолога! PDF Печать E-mail

U-Den-psyhologaШановні колеги, дорогі студенти та випускники, кафедра психології вітає вас з Всеукраїнським днем психолога!

Бажаємо успішно допомагати не тільки оточуючим розбиратися в їх проблемах, але і собі допомагати знаходити джерела натхнення, створювати щось прекрасне, вірити в свою удачу, домагатися головних перемог!

Бажаємо здоров’я, душевного спокою і рівноваги! Хай ваш внутрішній світ буде завжди гармонійним.

І завжди - перемог над проблемами, сили волі і розуму, щирих почуттів і емоцій, харизми та таланту, вогню любові та надії, легких шляхів до мрій, обережності і передбачливості, геніальності і натхнення!

Зі святом!

 
Привітання з Великоднем PDF Печать E-mail

img 20200412 114255 558Дорогі колеги-викладачі, співробітники, студенти, друзі!
Прийміть щирі вітання зі світлим святом Великодня!

У ці весняні дні мільйони людей у всьому світі святкують найбільше свято – Світле Христове Воскресіння! У житті кожного з нас Великдень особливо шанується, тому що ми відкриваємо серця один одному.

Цьогорічне святкування є незвичним для усіх через пандемію коронавірусу, яка змусила усю планету взяти паузу. Проте, це не применшує величності свята, його відчуття та значення у душі християн. Адже Великдень – це оновлення світу, Великдень – це відродження людського духу, Великдень – найвеличніше свято року, коли відбувається очищення тіла, помислів та діянь.

Вітаючи з Великоднем, зичимо високості духу, мудрості та натхнення, праведних діянь, тепла сердець і взаємоповаги! Хай це свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії та любові, принесе лише щастя і добро, а у Ваших родинах завжди панує благополуччя, добробут і радість!

Бажаємо чудового, сонячного весняного настрою
та радісного святкування Воскресіння Христового!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

З повагою, директорат НН ІПП 

 
Проведення засідання кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності в онлайн-режимі PDF Печать E-mail

IMG-84fba879710e894aefbbee0ea45dcfd0-VКарантин – це необхідний захід в умовах швидкого поширення небезпечного коронавірусу. Колектив кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, як свідомі громадяни України, виконують усі вимоги самоізоляції. Але життя на цьому не зупиняється! Цей час викладачі і співробітники кафедри використовують з користю: колектив активно працює у дистанційному режимі не тільки зі студентами, а й обговорюють в режимі он-лайн поточні питання.  

Так, 16 квітня 2020 року відбулося планове засідання кафедри СР і МСКД за допомогою платформи для відео-конференцій Zoom. Не дивлячись на незвичність такого формату, його необхідність була викликана низкою актуальних питань, вирішення яких вимагає спільного обговорення та участі кожного науково-педагогічного працівника. Наразі викладачі кафедри поділилися власним досвідом результативного проведення занять в дистанційному режимі.

Подробнее...
 
Заняття на тему: «Елементи комбінаторики» в онлайн-режимі PDF Печать E-mail

15 квітня 2020 року к.пед.н., доцент  Васько Ольга Олександрівна провела зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта 0012 групи дистанційне заняття з навчальної дисципліни "Математика" на тему «Елементи комбінаторики», з використанням сервісу ZOOM.

Подробнее...
 
Робота кафедри дошкільної і початкової освіти в дистанційному режимі PDF Печать E-mail

У рамках дії карантинних заходів для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 кафедра дошкільної і початкової освіти продовжує здійснювати свою діяльність дистанційно. Професорсько-викладацький склад кафедри успішно опанував та впровадив в освітній процес інструменти й методи інтерактивної та віддаленої взаємодії зі студентами. Зокрема, для організації дистанційного навчання викладачі кафедри використовують загальноуніверситетську систему дистанційного навчання Moodle, поштові сервіси, здійснюють онлайн-консультації за допомогою платформи Zoom, Skype-зв’язку, електронного додатку Viber, що дозволяють ділитися текстами лекцій, методичними вказівками до семінарських та лабораторних занять та самостійної роботи студентів, презентаціями, відеоматеріалами, перевіряти виконання завдань тощо.

14 квітня 2020 року о 14.00 відбулося планове засідання кафедри в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom. Під час засідання обговорювались важливі моменти життєдіяльності кафедри під час карантину. Особливої актуальності набули питання організації освітнього процесу в режимі дистанційного навчання.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 82