Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2021 рік.
День вишиванки 2020: національний код кафедри PDF Печать E-mail

14 років тому студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк започаткувала акцію «Всесвітній день вишиванки». Розпочавшись в Україні, протягом наступних років свято переросло всеукраїнський рівень.

Сьогодні, 21 травня 2020 р., здобувачі вищої освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти охочо продемонстрували, що мають власну самоідентифікацію та національний код.

 
НН ІПП відзначає День вишиванки PDF Печать E-mail

Картинка до Дня вишиванки21 травня, у третій четвер місяця, українці вже традиційно святкують Всесвітній день вишиванки.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Його відзначають не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

Цього дня викладачі кафедри дошкільної і початкової освіти взяли участь в Міжвузівській онлайн-конференції «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки», організованої за ініціативи Інституту педагогіки НАПН України, Інституту проблем виховання НАПН України, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет  імені Василя Стефаника», Івано-Франківського фахового коледжу. До заходу, окрім вітчизняних освітніх закладів, долучилися Катерина ЮЩЕНКО та представники української діаспори.

 
VІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

Сьогодні, 21 травня 2020 року відбулося урочисте відкриття в online форматі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» присвяченої 15-річчю заснування випускової кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Програма конференції

 
Відкрите заняття PDF Печать E-mail

19 травня 2020 р. о 11.00 з використанням платформи Zoom  відбулось відкрите конкурсне заняття кандидата психологічних наук доцента Єрмакової Наталії Олександрівни з навчальної дисципліни "Соціальна психологія з практикумом" на тему: Психологія великих стихійних груп (публіка, аудиторія, натовп) зі студентами 2 курсу (0027 гр.) денної форми навчання, спеціальності 053 Психологія. На відкритому заняття були присутні завідувач та члени кафедри.

 
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти святкує День перекладача жестової мови PDF Печать E-mail

Колектив кафедри вітає з професійним святом Островську Ніну Олегівну, перекладача жестової мови, яка з 1 вересня 2019 року є штатним працівником кафедри і за сумісництвом співпрацює з телеканалом СТС. Вона із задоволенням передає свої знання жестової мови людям різних професій, у тому числі сумським поліцейським. Ніна Олегівна готова поділитися своїми знаннями із професорсько-викладацьким складом та здобувачами вищої освіти нашого університету.

Сьогодні, у день свята 20 травня 2020 року, вона підготувала музичний подарунок колективу Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка: пісню гурту Скрябін «Мам» (переклад жестовою мовою - Ніна Островська).

В день свята Ніна Олегівна надалапро себе інтерв’ю, в якому розповіла про те, як вона обрала особливу професію та телеканал СТС зробив відеорепортаж про робочі будні перекладачинь.

 
Оголошення для студентів ЗФН PDF Печать E-mail

До уваги студентів ННІПП заочноі форми навчання!

Відповідно до Положення про організацію освітнього процесу у СумДПУ імені А. С. Макаренка, навчальних планів і графіка навчального процесу на 2019-2020 навчальний рік та наказу Ректора Університету для студентів ЗФН ННІПП державна атестація відбудеться у терміни: 20.05.2020 р. по 03.06.2020 р.

Державна атестація проводяться згідно розкладу:

Спеціальність «Дошкільна освіта» - 4 курс

1- іспит - 27.05.2020 р.(1підг.), 28.05.2020 р. (2 підг.)

2- іспит – 03.06.2020 р.

Спеціальність «Дошкільна освіта» – 2 курс (скорочений термін навчання)

1- іспит – 27.05.2020 р.

2- іспит – 02.06.2020 р.

Спеціальність «Початкова освіта» – 4 курс

1- іспит – 25.05.2020 р.

2- іспит – 01.06.2020 р.

Спеціальність «Початкова освіта» –2 курс (скорочений термін навчання)

1- іспит – 26.05.2020 р.

2- іспит – 02.06.2020 р.

Спеціальність «Соціальна робота» – 4 курс – 27.05.2020 р.

Спеціальність «Соціальна робота» – 2 курс (скорочений термін навчання)

26.05.2020 р.

Спеціальність «Спеціальна освіта» – 4 курс - 02.06.2020 р.

Спеціальність «Психологія» – 4 курс

1 підгрупа – 20.05.2020 р.

2 підгрупа – 21.05.2020 р.

 
Оголошення про конкурс до Дня вишиванки! PDF Печать E-mail

IMG-6c2ab39f75506cb0f87dc720d56a7ff5-V

IMG-140f66c94500d506a642651cc795b330-V

 
Міжнародний день сім’ї! PDF Печать E-mail

КартинкаДорогі друзі!
Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Сьогодні уся країна відзначає день сім’ї – день наших з вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

День сім’ї – це не просто свято, коли люди можуть нагадати, наскільки важливою для них є родина. Це ще один привід зустрітися з найближчими, висловити їм свою вдячність та любов!

Дозвольте побажати вам та всім вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків!

З повагою, директорат НН ІПП 

 

 

 
Участь волонтерів НН ІПП у Всеукраїнському перформансі на підтримку медиків PDF Печать E-mail

imagesПід час пандемії коронавірусу COVID-19 дуже важливо підтримувати один одного і не забувати тих, хто стоїть на варті нашого здоров’я, нашої безпеки.

Волонтерський загін «Добрі справи» НН ІПП (керівник загону – к.п.н., ст.викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності – Клочко О.О.), підтримуючи різні соціальні ініціативи, долучився до Всеукраїнського перформансу на підтримку медиків.

Дякуємо усім медичним працівникам!

#залишаємось вдома

#дякуємо 

 

 
Вітання з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» PDF Печать E-mail

Диплом-1 30 00123 квітня 2020 року було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», ІІ тур якого проходив у Херсонському національному університеті. Цього року галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 64 студентських наукових робіт, що надійшли з різних закладів вищої освіти України. 

Честь СумДПУ імені А.С. Макаренка захищала студентка Навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЕМЕНШИКОВА Наталія (0025-стн група) із науковою роботою на тему: «Особливості гендерної соціалізації хлопців підліткового віку» (наукова керівниця – кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Гончаренко О.В.). За результатами конкурсу Наталія увійшла до числа переможців (9-те місце з-поміж 64 учасників) та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня

Професорсько-викладацький склад ННІПП і кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності вітає Наталію Деменшикову та її наукову керівницю з перемогою і бажає їм подальших наукових звершень та перемог!

 

 
Запрошення на навчання Магістр! PDF Печать E-mail

Запрошення 2020 Магістр посл

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 82